EcePatent

Uluslararası Marka Tescilinin

En Kolay, Hızlı ve

Ekonomik Yolu

BİZE SORUN

EcePatent

Uluslararası Marka Tescilinin

En Kolay, Hızlı ve Ekonomik Yolu

BİZE SORUN

Hakkımızda: Ece Patent, Demircioğlu Hukuk Bürosu (www.dlawpartners.com) içerisinden doğmuş ve hukuk büromuzun hukuksal desteği ile çalışmakta olan tescil şirketidir. 2003 yılından bugüne marka, patent ve endüstriyel tasarımlar başta olmak üzere sınai mülkiyet hukukunda uzmanlaşmış hukukçu kadrosu ile marka tescil süreçlerini sürdürmektedir. Firmamızın tüm hizmet sağlayıcıları hukukçulardan oluşmaktadır.

Tescil süreci öncelikle hukuk büromuz tarafından ön denetime tabi tutulmakta risk analizi yapılmaktadır, daha sonra kuruma yapılan ilk müracaattan kurum kararlarına karşı açılacak her türlü davanın üst mahkemeler nezdindeki takibine kadar tek elden takip edilmektedir. Bu prensip sürecin verimliliği ve sonuçlara olumlu yansımasını sağlamaktadır. Firmamız ayrıca lisans sözleşmeleri, lisansların takip edilmesi, haksız marka, patent ve endüstriyel tasarım kullanımlarının tespiti ve bunlara karşı eylemler konusunda da uzmanlaşmıştır. Markanızın takibi ve ihlaller karşısında hukuki koruma sağlanması hizmetleri de verilmektedir. Bu hususlardaki faaliyetlerimiz için hukuk büromuzun internet sitesini de ayrıca incelemenizi rica ederiz.

Tescilli markanızın uluslararası tescili için yine WIPO nezdinde tescil işlemleri firmamızca sağlanmaktadır. Ayrıca uluslararası tescillerinizi dünyanın herhangi bir ülkesinde partner şirketlerimiz eli ile hızlı ve ekonomik yoldan tescil edebilmekteyiz. Dünyanın istediğiniz herhangi bir ülkesinden tescil etmek istediğiniz markalarınız için inceleme, tescil ve takibi ile o ülkelerde meydana gelebilecek ihlallere karşı aksiyon almak için sizlere destek olmak isteriz.

Daha fazla detay almak için bizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz veya Ece Patent sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetler

Sinan Demircioğlu

Sinan Demircioğlu

Avukat – Marka Vekili

Sinan Demircioğlu

Elif K. Kiriş

Avukat

Sinan Demircioğlu

Ülkü Meraklı

Marka Uzmanı

Büşra Kiriş

Avukat

Bize Ulaşın